Archív: poradie jednotlivcov

Super mini (2019-2018)

MU9-19: Super mini (2019-2018) do 19 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BobákTobiasTLV202019,01
2.KováčMarkoKodokan Judo Slovakia201918,9

MU9-21: Super mini (2019-2018) do 21 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BalloMarlon LuisIpon Judo Klub Bratislava201719,32
2.ŽákArturIpon Judo Klub Bratislava201819,91
3.GreisingerFilipJudo Klub Kolárovo201919,8

U9-23: Super mini (2019-2018) do 23 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠajdákRebekaKodokan Judo Slovakia201821,52
2.SlaninaMichalJK Pozemné stavby Bratislava201822,31
3.HaburajJuraj1. Judo Club Pezinok201921,7

MU9-25: Super mini (2019-2018) do 25 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SegečPeterJudo Klub Trnava201823,81
2.MalíkOliverBojové športy a sebaobrana Rohožník202023,7

FU9-25: Super mini dievčatá (2019-2018) do 25 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ZvonárováIzabelaYouth Training Academy201824,61
2.BobákAmandaTLV201925,0

U9-27: Super mini (2019-2018) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠebejováDianaKodokan Judo Slovakia201826,84
2.MostovyiMarkTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201925,53
3.ŠimurdaPeterJudo Klub Trnava201825,52
4.ŠulavíkJurajIpon Judo Klub Bratislava201925,5
5.UrbánKornélJudo Klub Kolárovo201926,5

U9-29: Super mini (2019-2018) do 29 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PráznovskýDaliborYouth Training Academy201827,42
2.KozinkaTeoYouth Training Academy201827,61
3.ZedníčkováTamiaTJ Strojár Malacky201929,0

MU9-32: Super mini (2019-2018) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RiečičiarRichardJudo Klub Kolárovo201830,93
2.BačkovskýVincentTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201829,82
3.BednárTobiášNMV201932,01
4.DugovičLukaTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201829,6

MU9-35: Super mini (2019-2018) do 35 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ZajacOliverTJ Strojár Malacky201834,81
2.KnapíkGregorKodokan Judo Slovakia201935,0

MU9-46: Super mini (2019-2018) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BohušTeodorBojové športy a sebaobrana Rohožník201840,71
2.ZedníčekTobiasTJ Strojár Malacky201845,8

^

Mini (2017-2016)

MU11-25: Mini (2017-2016) do 25 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MatlovičStanislavTJ Strojár Malacky201624,02
2.NavrátilGergőJudo Klub Kolárovo201724,81
3.KolmanMarekYouth Training Academy201724,9

MU11-27: Mini (2017-2016) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MarkovicsAurel1. Judo Club Pezinok201726,03
2.KováčSamuelKodokan Judo Slovakia201725,72
3.SzaboSamuelYouth Training Academy201625,41
4.KucejFilipTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201726,9

FU11-27: Mini dievčatá (2017-2016) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HavlíkováNelaTJ Strojár Malacky201724,31
2.ProkopovychAnnaBojové športy a sebaobrana Rohožník201725,4

MU11-29: Mini (2017-2016) do 29 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GanyiczMartin1. Judo Club Pezinok201628,22
2.HolečekJaroslavYouth Training Academy201728,71
3.ŠulavíkOndrejIpon Judo Klub Bratislava201627,7

MU11-32: Mini (2017-2016) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.SamoilenkoOleksiiJudo Klub Trnava201629,7
0.BaštiRichardBojové športy a sebaobrana Rohožník201729,5
1.ŠandorMiroslav1. Judo Club Pezinok201630,55
2.BorvákMártonJudo Klub Kolárovo201631,94
3.KöszeghyMikulášIpon Judo Klub Bratislava201631,03
3.MasarovičJakubYouth Training Academy201731,63

FU11-32: Mini dievčatá (2017-2016) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KrššákováZinaKodokan Judo Slovakia201630,83
2.ĎumbalováMartinaTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201631,52
3.BednárováNinaNMV201628,31
4.HavlíkováNinaTJ Strojár Malacky201729,4

MU11-35: Mini (2017-2016) do 35 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.MichaličkaBenediktJudo Klub Patrónka Bratislava201633,0
0.BazsóKristófJudo Klub Kolárovo201633,0
1.MichaličkaRastislavJudo Klub Patrónka Bratislava201632,55
2.KovárMateoYouth Training Academy201634,94
3.ArpášAndreasYouth Training Academy201733,73
3.KotesŠimon1. Judo Club Pezinok201732,33

MU11-38: Mini (2017-2016) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GogaladzeDavidJudo Klub Kolárovo201737,82
2.VýbošťokAdamYouth Training Academy201635,81
3.ChynoranskýBranislavYouth Training Academy201736,8

MU11-42: Mini (2017-2016) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ValachTeodorTJ Strojár Malacky201641,12
2.ŠuttaMartin1. Judo Club Pezinok201641,51
3.JuzaMartinTJ Strojár Malacky201645,0

MU11+60: Mini (2017-2016) nad 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KapusňákRastislavYouth Training Academy201660,71
2.ZvaraAlexanderTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201753,5

^

Mladší žiaci (2015-2014)

U13-30: Mladší žiaci (2015-2014) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TománekPeterKodokan Judo Slovakia201526,51
2.OrgoňováEliškaBojové športy a sebaobrana Rohožník201528,4

MU13-34: Mladší žiaci (2015-2014) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.KovárAdamTJ Strojár Malacky201534,0
0.ZajacDamiánTJ Strojár Malacky201533,9
0.HanzlíkOndrejYouth Training Academy201533,5
0.KružliakMatejJK Pozemné stavby Bratislava201532,0
1.BrečkaAdrián1. Judo Club Pezinok201534,05
2.MolnárArturTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201532,54
3.PetreVan MiroJudo Klub Trnava201432,63
3.MačekMichal1. Judo Club Pezinok201532,03

FU13-36: Mladšie žiačky (2015-2014) do 36 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HrabinováHanaJudo Klub Patrónka Bratislava201536,02
2.MarešováAlexandraNMV201532,01
3.BednárováOlíviaNMV201433,9

MU13-38: Mladší žiaci (2015-2014) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.BenediktViktorBojové športy a sebaobrana Rohožník201435,1
0.ProkopovychOstapBojové športy a sebaobrana Rohožník201436,8
1.MolnárSimon1. Judo Club Pezinok201536,35
2.PiatkaMichal1. Judo Club Pezinok201438,04
3.KraskoLeonardJudo Klub Kolárovo201536,83
3.ČahojRichardYouth Training Academy201538,03

FU13-40: Mladšie žiačky (2015-2014) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HudecováTerezaTLV201438,03
2.TonhauserováZuzkaKodokan Judo Slovakia201537,72
3.KopčováKristínaTJ Strojár Malacky201437,81
4.HavlíkováEmaTJ Strojár Malacky201539,3

MU13-42: Mladší žiaci (2015-2014) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.JalšovskýMarkusTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201439,5
0.MoravecRichardYouth Training Academy201439,8
1.KálmánZsomborJudo Klub Kolárovo201439,65
2.SirotaSamuelTLV201540,54
3.RiečičiarAdamJudo Klub Kolárovo201538,63
3.DobrotkaMatejYouth Training Academy201439,53

MU13-46: Mladší žiaci (2015-2014) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ChynoranskýRadovanYouth Training Academy201446,02
2.TrnkaJakubJK Pozemné stavby Bratislava201445,51
3.ZádrapaOliverTJ Strojár Malacky201443,0

MU13-50: Mladší žiaci (2015-2014) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PonomarenkoRuslan1. Judo Club Pezinok201548,53
2.TelebakovićMaksimJudo Klub Patrónka Bratislava201548,02
3.BlahoOliverYouth Training Academy201548,91
4.KhilimovMykhailoTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201446,6

MU13-55: Mladší žiaci (2015-2014) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ChausMichaelYouth Training Academy201453,61
2.VajsabelDavidJK Pozemné stavby Bratislava201452,0

U13-60: Mladší žiaci (2015-2014) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MoravecAlex1. Judo Club Pezinok201460,02
2.JánošíkLeoYouth Training Academy201460,01
3.BártováZuzanaNMV201460,0

MU13-66: Mladší žiaci (2015-2014) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SrnákPatrikYouth Training Academy201561,12
2.KostelníkPeterJudo Klub Patrónka Bratislava201563,01
3.BobrikŠimonJK Pozemné stavby Bratislava201465,8

^

Starší žiaci (2013-2012)

MU15-38: Starší žiaci (2013-2012) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SivákOliver1. Judo Club Pezinok201334,03
2.MatlovičDominikTJ Strojár Malacky201335,02
3.MichalecMatiasNMV201336,01
4.DaubnerTomášIpon Judo Klub Bratislava201336,7

MU15-42: Starší žiaci (2013-2012) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KropacsekPeter1. Judo Club Pezinok201346,01
2.MalíkMartin1. Judo Club Pezinok201242,3

FU15-48: Staršie žiačky (2013-2012) do 48 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BachratáAdelaJudo Klub Trnava201347,61
2.HunákováAlžbetaBojové športy a sebaobrana Rohožník201342,9

FU15-52: Staršie žiačky (2013-2012) do 52 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČiljakováDianaBojové športy a sebaobrana Rohožník201350,41
2.KanovskáLuciaNMV201249,0

MU15-55: Starší žiaci (2013-2012) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KučeraViktorBojové športy a sebaobrana Rohožník201254,94
2.NovotortsevVladislavTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201249,93
3.KleinSamuel1. Judo Club Pezinok201355,02
4.KovárFilipTJ Strojár Malacky201253,0
5.ZedníčekTimotejTJ Strojár Malacky201352,8

MU15-60: Starší žiaci (2013-2012) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.SkrypnikovAndriiTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201355,1
0.KýškaFilipNMV201358,0
0.KarabínTomášNMV201357,0
1.BátoSamuelJudo Klub Trnava201355,85
2.ŠtrebaMartinYouth Training Academy201356,74
3.NagyŠimonJudo Klub Trnava201255,63
3.JuráčekNikolasNMV201259,03

FU15-63: Staršie žiačky (2013-2012) do 63 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.AndersonLillianaTJ Strojár Malacky201259,91
2.KrnáčováKatarína ŽofiaJK Pozemné stavby Bratislava201257,0

MU15-66: Starší žiaci (2013-2012) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PonomarenkoRoman1. Judo Club Pezinok201263,02
2.ŠkorvagaOndrejYouth Training Academy201365,11
3.VallaOliverBojové športy a sebaobrana Rohožník201362,0

U15-73: Starší žiaci (2013-2012) do 73 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HannikerMatúšSlávia STU Bratislava201271,91
2.RudinskáElizabethTJ SOKOL Bratislava I Vinohrady201367,9

^

Počet pretekárov

Celkový počet pretekárov: 137.